شما اینجا هستید

درباره ما

شرکت بهتاش سپاهان، به عنوان یکی از اولین  سرمایه گذاران بخش خصوصی در حمل و نقل ریلی، مجموعه فعالیت های خود را با خـرید وتملک 400 دستگاه واگن آغاز نمـود، هم اکنـون پس از گذشت 13سال تلاش بی وقفه در این زمینه با در اختیار داشتن 3000 دستگاه واگن باری برابر با 14 درصد کل واگنهای باری کشور ، بزرگترین شرکت خصوصی مالک واگن در کشور بوده و سالیانه بالغ بر 7 میلیون تن بار برابر با 21 درصد کل حمل ریلی کشور را حمل می نماید .

حمل ترکیبی و حمل و نقل ریلی مواد معدنی فله ، بالاست ، کالا های بسته بندی ، کانتینر و محصولات فولادی و ... بوسیله واگنهای لبه بلند ، بالاست بر، مسقف و لبه کوتاه ، از عمده فعالیتهای این شرکت می باشد.

این شرکت به منظور ارتقاکیفیت خدمات ریلی، ضمن احداث مجتمع صنایع ریلی اصفهان(شرکت بهتاش سپاهان آریا) در سهام شرکت های البرز نیرو، راهوار نیرو آریا(مالک لکوموتیو) سرمایه گذاری نموده است.

شرکت بهتاش سپاهان  با احداث اولین کارگاه خصوصی تعمیرات ناوگان ریلی  در کشور از سال 1390 وارد عرصه تعمیرات واگن گردید و در حال حاضر سالیانه 25 درصد از کل تعمیرات اساسی  و 50 درصد از کل  تعمیرات بازسازی واگن کشور را در اختیار دارد.